Atsiliepimai apie BacteOFF

 • Emilis
  Neseniai, išlaikius testus, nustatyta helmintozė. Aš gyvenu ne viena - turiu žmoną ir kelis mažus vaikus, todėl buvo nepaprastai svarbu kuo greičiau išspręsti problemą. Gydantis gydytojas patarė „backteoff“ ir, žinote, tai padėjo mažiau nei per savaitę - vėl išlaikiau testus ir nieko nebuvo. Dabar visa šeima šį purškiklį naudoja profilaktikai.
  BacteOFF
 • Emilija
  Vaikas yra 3 klasės, jam medicininės apžiūros metu mokykloje buvo diagnozuotos kirmėlės. Bandėme gydyti pagal interneto patarimus, tačiau tai nepadėjo - tęsėsi viduriavimas, pykinimas, galvos skausmas. Tada vienas draugas patarė „BacteOFF“ - greitai, patikimai, be šalutinio poveikio. Po dviejų savaičių gydymo jie buvo dar kartą patikrinti - jokių kirminų! Aš rekomenduoju.
  BacteOFF
 • Ugnė
  Savo bute turiu katę. Gerai ją seku, reguliariai duodu vaistų nuo kirminų. Bet jie nustojo padėti - neseniai atliko testą ir nustatė helmintozę. Ji atsisakė ankstesnių vaistų, nes jie nepadėjo, todėl gydytojas patarė „BacteOFF“. Su jo pagalba kirminai buvo pašalinti iš katės per pusantros savaitės. Dabar naudoju tik šį įrankį.
  BacteOFF
 • Emilis
  Prieš keletą mėnesių buvo pilvo skausmai, viduriavimas, be to, kūnas buvo labai nusilpęs. Terapeutas sakė, kad tai yra įprasti kirminų simptomai, ir pasiūlė vieną priemonę - „BacteOFF“. Vaistą naudojau maždaug savaitę ir man labai sekėsi - skrandis pradėjo normaliai veikti, viduriavimas dingo, atsirado jėgų. Gersiu ir profilaktikai.
  BacteOFF
 • Viltė
  Gyvūnų namuose nelaikau, prieš valgydama kruopščiai nuplaunu vaisius ir daržoves. Kaip paėmiau kirminus, nėra aišku. Bet faktas išlieka - reikia gydyti. Skaičiau apie „BacteOFF“ internete ir mane patraukė jo kaina. Praėjau pakartotinius tyrimus po 20 dienų ir parazitų nebeliko. Esu patenkintas produktu - be priimtinos kainos, dar yra stiprus poveikis.
  BacteOFF
Vartotojo reitingas BacteOFF
4.9
15