Naudojimo instrukcijos BacteOFF

Vaistas nuo parazitų turi būti vartojamas pagal gamintojo rekomendacijas ir instrukcijas ant vaisto pakuotės. Dažniausiai gydymo kursas yra toks: 3 mėnesiai, 1 porcija per dieną (30-40 minučių prieš valgį).

Gydant sudėtingas ligas, taip pat ilgai vartojant, vaisto dozė gali skirtis - ją nustato gydantis gydytojas Lietuvoje, priklausomai nuo paciento amžiaus ir būklės. Gydytojas jums pasakys, kaip naudoti purškalą.

Skaitiniai

Purškalas nuo parazitų BacteOFF

Verta gydyti BacteOFF kursą, jei turite vieną ar kelis helmintiozės simptomus:

 • Vidurių užkietėjimas

  Dėl savo formos ir dydžio parazitai gali mechaniškai uždaryti tam tikrus kanalus. Esant sunkiai helmintinei infekcijai, dėl bendro tulžies ir žarnyno latakų uždarymo atsiranda dažnas vidurių užkietėjimas.

 • Viduriavimas

  Kai kurie parazitai, pavyzdžiui, pirmuonys, išskiria hormoną, kuris skatina natrio ir chlorido netekimą ir sukelia išmatas. Todėl viduriavimas esant parazitams yra jų gyvybinės veiklos pasekmė, o ne apsauginė organizmo funkcija.

 • Dujos ir pilvo pūtimas

  Tam tikros rūšies parazitai gyvena viršutinėje plonojoje žarnoje. Jie sukelia uždegimą, todėl atsiranda dujų ir pilvo pūtimas. Reguliarūs pilvo pūtimo simptomai rodo paslėptų parazitų buvimą, kurie gali trukti mėnesius ar net metus.

 • Alergija

  Toksiškos parazitų išskyros gali sukelti apsauginę organizmo reakciją eozinofilų sekrecijos pavidalu, galinčią sukelti alergines reakcijas, taip pat sustiprinti imunoglobulino E. sekreciją.

 • Miego sutrikimas

  Organizmo atsakas į imuninės sistemos kovą su parazitais gali būti reguliarus pažadinimas naktį, ypač nuo 2: 00 iki 3: 00. Šiuo metu kepenys yra ypač aktyvios.

 • Bruksizmas (dantų griežimas)

  Pernelyg didelis dantų gniuždymas, trynimas ir šlifavimas dažnai yra infekcijos simptomai. Bruksizmas yra nervų sistemos reakcija į pašalinių dirgiklių buvimą.

 • Imuniniai sutrikimai

  Parazitai padeda susilpninti organizmo apsaugą ir sumažinti imunoglobulino gamybą. Tokio pobūdžio reakcijos gali būti svorio padidėjimas, padidėjęs alkis, nemalonus kvapas iš burnos, spuogai, diabetas ir širdies bei kraujagyslių ligos.

Kontraindikacijos

Dėl 100% natūralios sudėties BacteOFF purškalas neturi kontraindikacijų ir šalutinių poveikių, būdingų sintetiniams vaistams.

Derinamas su kitais vaistais, nereikia recepto.