Naudojimo patirtis BacteOFF

Irina iš Talino, „BacteOFF“ purškalų apžvalga

„BacteOFF“ purškimo apžvalga išIrinos, Talinas:

Po trijų mėnesių gydymo BacteOFF (vaisto nuo parazitų) kurso norėčiau papasakoti savo vartojimo patirtį ir pasakyti, kaip tai padėjo man išspręsti šią sunkią problemą.

Problemos simptomai

Karts nuo karto mane pradėjo varginti pykinimo priepuoliai, kuriuos dažnai lydėjo man neįprasti pilvo skausmai. Laikui bėgant tai sukėlė rimtą virškinimo trakto sutrikimą - viduriavimą pakeitė vidurių užkietėjimas, todėl jis kelis mėnesius nuolat. Pradėjau jaustis blogai, atsirado stiprus silpnumas - pavargau net nuo paprastų kasdienių užduočių. Tokie simptomai iš esmės man yra neįprasti, nes gyvenime esu linksmas ir energingas žmogus.

Ilgą laiką atidėjau lankymąsi pas gydytoją, nes skausmingą būklę bandžiau pateisinti depresija ar stresu, arba orų, metų laikų ar kažkuo kitu. Tai tęsėsi iki tos akimirkos, kai, kaip penkiolikmetis paauglys, pradėjau pasirodyti labai daug. Po kelių dienų atsirado bėrimas ant kojų, nugaros ir pečių.

Ligos nustatymas

Nuėjau į gydytojo kabinetą ir pasakiau visus simptomus - jis mane išsiuntė ištirti. Nebuvo ribos nustebinti ir net sukrėsti, kai atsirado teigiamas rezultatas, patvirtinantis helmintozę. Aš vis dar bandau suprasti, kur galėjau užsikrėsti - laikausi higienos taisyklių, kruopščiai išplaunu visus produktus, nelyginu šunų ir kačių . . Bet kokiu atveju kilo klausimas: kokią priemonę naudoti gydant?

„BacteOFF“ nauda

Gydantis gydytojas patarė vieną naują vaistą parazitų profilaktikai purškalo pavidalu - „BacteOFF“. Iškart pasakiau, kur galima nusipirkti ir kaip naudoti. Aš užsisakiau jį oficialioje svetainėje ir pradėjau reguliariai (kiekvieną vakarą) naudoti grįžęs iš darbo. Pakuotėje yra išsamios instrukcijos, naudojimo patarimai ir rekomenduojamos dozės. Purškiklį atskiedžiau puodelyje vandens ir gėriau pusvalandį prieš vakarienę.

Po pirmųjų 10–15 dienų sveikatos būklė žymiai pagerėjo - dingo galvos ir pilvo skausmai, viduriavimas nebevargino. Žymiai padidėjo jėga ir energija, pagerėjo mano nuotaika, o svarbiausia - visame kūne išnyko baisus bėrimas.

Po mėnesio dar kartą atlikau testus ir šįkart rezultatu buvau patenkinta - kirminų nebeliko. Gydytojo patarimu kelis mėnesius naudojau „BacteOFF“, kad galiausiai atsikratyčiau visų parazitų atliekų ir pagerėčiau imunitetą bei įtvirtintumėte poveikį.

Po trijų mėnesių galiu pasidalinti savo objektyvia nuomone - vaistas yra labai efektyvus ir patikimas už gana žemą kainą. Ypač norėčiau atkreipti dėmesį į natūralią jo sudėtį - tik augalų ekstraktus, be chemikalų ir GMO.

Kur nusipirkti BacteOFF

Radau oficialią gamintojo svetainę, kuri pirmiausia atsirado sąraše užklausos puslapyje, ir palikau ten užklausą. Maždaug po 10 minučių man paskambino darbuotojas, paaiškino prekių pavadinimą užsakyme ir pristatymo adresą, pasakė, kiek tai užtruks. Pakuotė atkeliavo per 3 dienas (gavau pranešimą telefone). Viskas buvo kaip sutarta - be apgaulės ir sukčių. Aš nežinau, ką apie kitas svetaines, bet aš rekomenduoju užsisakyti iš oficialaus šaltinio. Aš vis dar purškalą naudoju profilaktikos tikslais, skundų nebuvo.